خانه / مقالات / به گفته ی امام جعفر صادق (ع)

به گفته ی امام جعفر صادق (ع)

به گفته ی امام جعفر صادق (ع) ؛

دیدن جن در خواب بر 5 وجه است.

* دوستی عزیز؛ یعنی در زندگی واقعی با دوستی عزیز مواجه خواهید شد.

* بخت و دولت؛ یعنی به قدرت و ثروت خواهید رسید.

* کاری که دارد از او کامرانی یابد؛ اگر به کاری که میخواهد عمل کنید خوشبختی خواهید یافت

* بزرگی و حشمت؛ به شکوه و عظمت خواهید رسید.

* خبر دروغ و کارهای باطل؛ گمراهی و اعمال بیهوده.

تعبیر خواب جن گیری

جن گیری در واقع به تلاش هایی گفته میشود که برای خارج کردن جن شیطان یا ارواح شرور در یک محل مانند خانه و از شخص است که پس از تسخیر مکان یا شخص توسط جن انجام میگیرد. جن گیر معمولا کسی است که تعلیمات  اموزش ها ، توانایی ها و همچنین قدرت لازم برای انجام کار را برخوردار است.

تاثیری که جن پس از تسخیر شخص دارد، میتواند حافظه شخص را کلا از بین ببرد. در واقع یعنی شخص تسخیر شده اتفاقای که قبلا برای او افتاده حتی جن زدگی خود را نیز به یاد نداشته باشد.! همچنین باعث تغییر صدای شخص تسخیر شده تغییر رنگ پوست و همچنین صورت فرد کمی غیر عادی میشود. هنگامی که نگاهی به شخص تسخیر شده انداخته شود میتوان متوجه شد که که چشمان کمی بازتر از حد معمول هستند.

میتوان بر اساس برخی از طالاعات موجود نتیجه گرفت که تعبیر خواب جن گیری ، عزم و اراده ی جدی برای تغییر دادن زندگی ، و یا گرفتن تصمیم های جدید برای شروع یک زندگی متفاوت است ، همچنین تعبیر خواب جن گیری نمادی از حمایت شدن ، کمک کردن به دیگران ، تغییرات تدریجی و قابل توجه در زندگی و محبوب شدن در میان یک جمع می باشد

شخص تسخیر شده توسط جن کار های عجیب و غریب و غیر قابل پیش بینی انجام میدهد طوری که ارتباطش را دیگران و دنیای بیرون قطع میکند به طوری که کاملا درون گرا شده  و کار های عجیب و غیر قابل پیش بینی انجام میدهد.

گاهی اوقات ساکت گاهی عصبی و پرخاشگر میشود. این افراد مدت زیادی را به یک نقطه نا معلوم خیره میشود یا با خود ، اشیاة  یا فضای خالی حرف میزنند. هنگامی  که جن به بدنش شخص غالب میشود باعث جراهات و کبودی های به طور ناخود اگاه در سطح پوست میشود که علت دقیقی برای ان ها وجود ندارد. حتی در بعضی موارد باعث کنترل کامل فرد را در دست میگیرند و باعث خودکشی شخص تسخیر شده خواهند شد.

نتیجه

به طور کل پاسخ دقیقی برای تعبیر  خواب ها وجود ندارد اما ما قصد بیان سخنان بزرگان تاریخ و افراد مذهبی در خصوص جن و اجنه ها را کردیم به این دلیل که این اطلاعات بتواند در تعبیر خواب کمکی به شما بکند و من سعی کردم به زبانی ساده این موضوع را بیان کنم.

Originally posted 2020-04-20 01:32:27.

درباره ی مدیر سایت

مطلب پیشنهادی

جن از دیدگاه مذاهب

جن از دیدگاه مذاهب اسلام شکلی خیالی از مهر یا نگین سلیمان که در داستان‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خرید مدرک تحصیلی قانونی خرید مدرک تحصیلی مدرک تحصیلی قانونی مدرک تحصیلی خرید مدرک خرید مدرک دانشگاهی قانونی خرید مدرک دانشگاهی مدرک دانشگاهی قانونی مدرک دانشگاهی خرید مدرک معتبر خرید مدرک معتبر دانشگاهی مدرک معتبر مدرک معتبر دانشگاهی مدرک تحصیلی معتبر چگونه مدرک تحصیلی بگیریم از کجا مدرک تحصیلی بگیریم قیمت مدرک تحصیلی سایت خرید مدرک تحصیلی