خانه / موکلین / رافائل فرشته بهبود و درمان

رافائل فرشته بهبود و درمان

 

این ابر فرشته یکی از معروف ترین فرشتگان شفا و بهبودی ست و ابرفرشته اصلی که بر درمان موجودات روی کره زمین نظارت دارد .
او یک موجود فرشته ای بینهایت مهربان و قدرتمند است که همواره آماده و منتظر ارتباط با شماست ، البته پس از اینکه از او درخواست کردید و بسیار تمایل به ارتباط با انسانها دارد .‌

وقتی که او را فرا بخوانید ، برایتان بهبودی روحی و ذهنی و همچنین جسمانی فراهم می آورد .‌ او‌ ممکن است با نور شفا دهنده زمرد رنگ خود شما را احاطه کرده و جوهره کلی شما را بپروراند و شور و نشاط جسمانی و فیزیکی شما را نیروی تازه ای ببخشد .

او اغلب بموازات بهبودی روحی یا جسمی ، راهنمایی نیز می کند و با هدایت الهی قدرتمندش ، شما میتوانید تواناییهای ذاتی و بالفطره ی جسمانی خود را بهبود بخشید .

در برخی موارد ، رافائل سبب فوری برای درمانی معجزه وار را فراهم می آورد ولی گاهی نیز لازم است به راهنمایی های او توجه کنید تا خودتان اقدامات لازم را در جهت بهبودی خود تا آن میزان که در پی آن هستید بدست آورید .

راهنمایی های رافائل ممکن است بصورتی که انتظارش را دارید نباشد ،‌ از این نظر که او هم بطور مستقیم و هم غیر مستقیم با شما ارتباط برقرار میکند تا در مسیر بهبودی و سلامتی کامل قرار گیرید .
با تمرین و پیگیری ، شما نیز می توانید یاد بگیرید تا با رافائل در جهت بهبودی و درمان دیگران کار کنید .

 

Originally posted 2020-04-10 17:21:35.

درباره ی مدیر سایت

مطلب پیشنهادی

موکل چیست

موکل چیست؟ موکل روحانی و موکل شیطانی چه فرقی دارند؟ تسخیر جن و موکل در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خرید مدرک تحصیلی قانونی خرید مدرک تحصیلی مدرک تحصیلی قانونی مدرک تحصیلی خرید مدرک خرید مدرک دانشگاهی قانونی خرید مدرک دانشگاهی مدرک دانشگاهی قانونی مدرک دانشگاهی خرید مدرک معتبر خرید مدرک معتبر دانشگاهی مدرک معتبر مدرک معتبر دانشگاهی مدرک تحصیلی معتبر چگونه مدرک تحصیلی بگیریم از کجا مدرک تحصیلی بگیریم قیمت مدرک تحصیلی سایت خرید مدرک تحصیلی