خانه / طلسمات / طلسم صبی چیست؟ علائم طلسم
طلسم صبی چیست؟ علائم طلسم
طلسم صبی چیست؟ علائم طلسم

طلسم صبی چیست؟ علائم طلسم

بسیاری از کاربران بدنبال کسب نتیجه سریع و فوری در خصوص حوایج خود هستند و در این خصوص بدون هیچ گونه تحقیقی رو به واژه هایی عجیب میاورند که هیچگونه اطلاعاتی در این خصوص ندارند .

صبی از نام و طایفه صائبین می آید که طلسمهایشان بسیار قوی وقدر است..

صائبین در انجام طلسمات با توجه به اینکه جزئیات خیلی سخت و خاص داراند و فقط یک استاد صبی میتواند طلسم صبی را انجام بدهد . ولی متاسفانه در هر شهری فقط فقط اسم صبی را شنیده اند ولی معنیش را نمیفهند و یک احضار ساده رو به این اسم و با قیمت خیلی کمتر از قیمت اصلی به شخص میدهند.

نکته ایی که قابل ذکر هست در کل این طلسمات چون از مذاهب صبی و یهود و جهود دارد کفاره ای، سنگین بر گردن نویسنده دارد که باید آن را بپردازد وصددر صد،انجام این طلسمات هدیه بیشتری میخواهد این طلسم با احضار موکلین یهود و صبی انجام میگیرید.

و این رو بدونید هر شخصی عاملیت و اجازه و قدرت انجام طلسم های صبی رونداره.

پس لطفا خیلی مراقب باشید جهت انجام این طلسم به هرکسی مراجعه نکنید

موکلین یهود و صبی برای هر شخصی قابل تسخیر نیستند و استادان کمی هستند که توانایی انجام طلسمات صبی را دارند . چون به دست آوردن موکل صبی نیاز به انجام آداب خاصی دارد ، که با ریاضت بسیار همراه هست.

در نوشتن طلسمات صبی اساتید از جوهر و از گیاهانی که دارای رنگدانه هایی بسیار زیاد هستند (همانند زعفران) وبخورات خوش بو و کمیاب استفاده میشود. ولی متاسفانه خیلی ها به بد تشبیه کردند .

دلیل قدرت طلسم های صبی این است که از موکلین یهود دعوت میشود. چون کارها سریع به انجام میرسانند . وچون بیرحم هستند و هر کاری را انجام میدهند.

کسانی که طلسم میشوند اینگونه علایم رو دارند:

سردرگمی های بدون علت
نداشتن خواستگار برای دخترها و ازدواج نکردن پسرها
پریشانی احوال،
جنگ وجدل در خانواده مخصوصا بین زوجهای جوان
گریه های بی دلیل
بستگی در رزق و روزی
سنگینی در رفتارهای فردی
بی میلی زن و شوهر نسبت به یکدیگر و …. میشوند.
که باید به وسیله طلسمات صبی مشکلشون حل بشه

Originally posted 2020-01-14 08:00:47.

درباره ی مدیر سایت

مطلب پیشنهادی

طلسم دل

طلسم خون و جن قوی ترین،کهن ترین،شدیدترین طلسم تسخیرتسخیر قلب معشوقی که هیچ امیدی به …

5 دیدگاه

  1. من که خود مندایی هستم در جوانی دوچار افسردگی شدید شدم و یک همکیش خودم برایم یک طلسم نوشت که خانواده انرا در متکای خوابم گذاشته بودنند روزی من سعی کردم انرا در آورده و بخوانم خلاصه یک تک نی که با پارچه سفیدی دوخته بودنند من انرا باز کردم به زبان مندایی نوشته شده از کتاب گنزا آیه های توحید

  2. با سلام من پسری هستم که چندین سال بیکارم و دنبال کارم و هر شرکت و کارخونه و کاری رفتم یا منو نخواستن یا خواستن ولی شرکت به دلایلی یا تعطیل شد یا تعدیل نیرو شد یا پلمپ شد و مجردم و هیچ حسی به زن و دختر ندارم و برعکس مثل دخترا به پسرها علاقه دارم و پدرم کارش و خونه و ماشینشو از دست داد برادرانم هم مجرد و بیکار شدن خواهربزرگم به زور ازدواج کرد ولی بچه دار نمیشه خواهر کوچکم با مردی با 17 سال بزرگتر از خودش با عقد ساده ازدواج کرد نمیدونم ایا ما رو هم طلسم و جادوی صبی کردن یا نه از کجا باید بفهمم و ایا کسیو میشناسین که بتونه واقعا باز کنه ؟ البته پیش چندین تا دعا نویس قافله باشی قزوین و تهرانو رفتیم ولی فقط الکی هزینه دادیم ولی هیچ فرقی و تاثیری نکرد ایا واقعا میتونین کسیو معرفی کنید که واقعا کمکمون کنه ؟؟ با تشکر این شمارمه اگه تونستین به خطم پیام بدین ممنون ***90*59

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خرید مدرک تحصیلی قانونی خرید مدرک تحصیلی مدرک تحصیلی قانونی مدرک تحصیلی خرید مدرک خرید مدرک دانشگاهی قانونی خرید مدرک دانشگاهی مدرک دانشگاهی قانونی مدرک دانشگاهی خرید مدرک معتبر خرید مدرک معتبر دانشگاهی مدرک معتبر مدرک معتبر دانشگاهی مدرک تحصیلی معتبر چگونه مدرک تحصیلی بگیریم از کجا مدرک تحصیلی بگیریم قیمت مدرک تحصیلی سایت خرید مدرک تحصیلی