خانه / مقالات / چه بخوراتی برای کارهای علوم غریبه استفاده می شود؟
چه بخوراتی برای کارهای علوم غریبه استفاده می شود؟
چه بخوراتی برای کارهای علوم غریبه استفاده می شود؟

چه بخوراتی برای کارهای علوم غریبه استفاده می شود؟

بخوراتی که در کارهای علوم غریبه استفاده می شود:

باید گفت که مبحث بخورات از مباحث تخصصی در علوم غریبه است و در واقع خود علمی جداگانه است. برای انجام دعوات در علم الروحانیات، خوشبو بودن مکان با استفاده از روائح طیبه از بدیهیات است و همانطور که قبلا ذکر شد از اولیات و اصول اجابت دعوات جهت ارتباط و تعاملات در علوم غريبه، استفاده از بخورات مناسب با رعایت نوع و طبع دعوت است.

دلیل آن نیز چندگانه است اول اینکه موکلین و خُدام که در زمان انجام دعوت در مکان حضور دارند بعضاً تغذیه آنها از بوهای طیب و خوش است. از طرف دیگر این انجام بخور‌ نوعی احترام به این نیروهای غیرارگانیک است. در انجام بخورات برای مبحث موکلین غیر رحمانی، بحث متفاوت است.

ببینید در انجام دعوت، همیشه نوع و طبع دعوت هم توسط دعوت كننده رعایت می شود. پس بدون داشتن علم انجام ندهید مثلا گرم بودن یا سرد بودن طبع دعوت بسته به نوع دعوت دارد در برخی دعوات از بخورات بدیل (هر ذورائحه طیبه یا برعکس) استفاده مي شود.

ولی در بیشتر مواقع و خصوصاً در دعواتی که قدرت انجام عمل زیاد می دهند باید از بخورات اختصاصی دعوت بهره گرفت. توضیح اینکه مثلاً بخور دعوت برهتیه اختصاصاً 7 نوع است و بخور منازل قمر ( مثل شرطین و بطین و دبران و سماک و ذراع و شوله و هنعه و… کلاً منازل 28 گانه قمر) بالغ بر سی نوع بخور است.

برخی از بخورات معروف در علوم غریبه عبارتند از:

لبان نر و ماده، صندل احمر و ابیض، راس الهدهد، مصطکی، عود، قرنفل، حب الغار، مقل ازرق، محلب، میعه سائله و یابسه ، تفاح الجن، شب یمنی، حرمل، جاوی سیاه و سفید، قسط و عنبر و بخورات دیگر.

توضیح مختصر چند عدد از این بخورات به قرار ذیل است:

1-سَندروس: در فارسی و عربی به آن سندروس گويند. نام علمی سندروس Tetraclinis Articulata ميباشد. اين صمغ شبيه به صمغ مصطكی است. صمغ سندروس، شكننده و شفاف و زرد ليموئی رنگ است. محل رويش گياه سندروس در شمال آفريقا و خصوصاً مراكش و نيز نواحی اطراف اقيانوس اطلس است. از سندروس بيشتر برای مصارف دارویی و صنعتی استفاده ميشود.

2-مقل ازرق: نوعی صمغ است که برخی از ارواح و موکلین و نیز برخی از حشرات و خزندگان از بوی آن اکراه دارند و زمانی که در مکانی این بخور سوزانده شود ارواح حاضر در مکان به دلیل کراهت شدید از بوی بخور، بیرون میروند.

3-قسط: دو نوع بحری و بری دارد (خشکی و آبی) که نوع خشکی آن طعمی تلخ دارد و رنگ آن قهوه ای است و با نوع بحری آن متفاوت است.

4-لبان: ((كندرـ لبان ذکر ـ بستج ـ بست ـ لبان شحری)) لبان ذکر و انثی از دو نوع درخت است. درخت لبان نر ساقه بلند دارد و درخت لبان ماده ساقه های کوتاه تر دارد. لبان ذکر با ماده متفاوت است و شفاف و صاف بوده و البته بوی لبان بطور کلی خوش است. محل رشد آن بیشتر در هند و عمان و یمن است.

طول درخت آن از دو زراع بیشتر نمیشود و این درخت در کوه ها رشد مینماید. لبان در موقع بخور دادن، زود سوز است. اساساً کاربرد لبان در علوم غریبه، برای بخور است. علمای قدیم البته فواید بیشماری برای آن ذکر نموده اند و برای درمان بسیاری از امراض از آن استفاده می کرده اند. لبان در درمان روماتیسم و سرفه و ریزش مو هم کاربرد دارد.

5-تفاح الجن: نوعی میوه خاص و گرد و کوچک است که رنگ آن سبز و زرد است و در آسیا و جنوب اروپا رشد میکند. به آن الیبروح میگویند.

6-میعه: که بر دو نوع یابسه و سائله است و فوائد بسیار دارد و مهمترین فایده آن در علوم غریبه برای طرد و دفع ارواح و موکلین ناخوانده است.

7-عنبر: ماده ای است كه از جوف (شكم) ماهی معروفی به نام حوت العنبر (Sperm Whale) استخراج ميشود. نام علمی عنبر (Bilaenopetra musculus) است و رنگ آن خاكستری يا سفيد يا زرد يا سياه است.

انجام بخورات مناسب هر عزیمت و دعوت و قسمی بخورات خاص خود را دارد. پس دعوت به نتیجه نمیرسد مگر با بخورات صحیح. توجه کنید که در برخی از دعوات میتوان بجای بخور اصلی از بخورات بدیل مطلوب هم استفاده کرد ولی در برخی دیگر فقط باید بخور اصلی و خاص آن را استفاده کرد.

در اثناء تلاوت قسم یا عزیمت نباید کلامی از دنیا و مافیها به میان آید. دلیل آن این است که ذهن و تلاش شما از مقصود اصلی منصرف میشود و از تلاوت صحیح باز میمانید و شیطان لعنت الله پیوسته در صدد منحرف ساختن فکر و ذهن شما از یاد باریتعالی میباشد.

وخیلی بخوراتی دیگر است که برای طلسم های دیگر استفاده میشود  که از خون حیوانات می باشد مثلا:

خون کفتار برای جدایی

خونه مار برای جذب ومحبت

و…

Originally posted 2020-01-02 18:22:18.

درباره ی مدیر سایت

مطلب پیشنهادی

گزارش عجیب وال استریت ژورنال از یک جن گیر اصفهانی مرتبط با دولت/با جن های اسرائیلی مبارزه می کنم

روزنامه امریکایی وال استریت ژورنال در گزارشی نوشته است: روستای برگ خیزی در اطراف اصفهان؛ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خرید مدرک تحصیلی قانونی خرید مدرک تحصیلی مدرک تحصیلی قانونی مدرک تحصیلی خرید مدرک خرید مدرک دانشگاهی قانونی خرید مدرک دانشگاهی مدرک دانشگاهی قانونی مدرک دانشگاهی خرید مدرک معتبر خرید مدرک معتبر دانشگاهی مدرک معتبر مدرک معتبر دانشگاهی مدرک تحصیلی معتبر چگونه مدرک تحصیلی بگیریم از کجا مدرک تحصیلی بگیریم قیمت مدرک تحصیلی سایت خرید مدرک تحصیلی